Gabinety kosmetyczne prześcigają się w pomysłach na kolejne zabiegi odmładzające, które są tak bardzo pożądane w czasach kultu piękna i młodości. Bogata gama narzędzi, które oferuje nam dzisiejsza nauka jeszcze bardziej rozwija możliwości w wykreowaniu swojego wyglądu, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Coraz większa ilość ludzi chce nieco poprawić swoją urodę i mają na to finanse.

Nici hialuronowe, czyli patent na piękno
Wykorzystanie nici hialuronowych powoduje natychmiastową poprawę wyglądu i wyraźne odmłodzenie bez efektu tak zwanej maski. Jest zabiegiem polecanym dla pacjentów, który chcą wyglądać naturalnie.

Używanie nici hialuronowych do zabiegów odmładzających to sposób na odżywienie skóry tym drogocennym kwasem. Jest on umieszczany na zasadzie iniekcji liniowo i śródskórnie. Sekretem kuracji jest nadanie adekwatnego dla każdej osoby wektoru linijnego, który poprawi napięcie skóry i jej kondycję, a kwas wpłynie na odmłodzenie twarzy. Dzięki niemu poprawi się nasz owal twarzy, uwydatni kości policzkowe i nada ładniejszy kształt oprawie oczu. Sam zabieg nie jest bolesny, ani inwazyjny. Dodatkowo pielęgnuje naszą cerę.

Dla kogo przeznaczona jest kuracja hialuronowa?
Zabieg z użyciem nici hialuronowych jest odpowiedzią na bardzo inwazyjny i bolesny lifting twarzy. Umiejscowienie w skórze tego rodzaju preparatu jest bezpieczniejsze, a daje nawet lepszy efekt, niż operacja korygująca rysy twarzy. Nici hialuronowe są idealnym rozwiązaniem, żeby poprawić owal twarzy oraz odzyskać jędrność skóry. Efekty są widoczne od razu po rozmieszczeniu nici hialuronowych.

Przebieg rozpoczyna się od posmarowania twarzy specjalnym kremem dającym efekt znieczulenia. Następnie nakłuwa się skórę i wprowadza mikrokaniulę, która wprowadza nici w postaci kwasu hialuronowego pod skórę. Istotny jest kierunek ułożenia nici, powinien robić to doświadczony specjalista, który został przez nas sprawdzony.

Efekty zabiegu
Wyraźna zmiana jest widoczna od razu po zabiegu, a sam efekt utrzymuje się do dwóch lat. Zależy on od kondycji naszej skóry, wieku oraz trybu życia. Jeśli mamy do czynienia ze skórą w lepszym stanie, zabieg utrzyma się dłużej, niż przy wyniszczonej cerze. Także w wyniku regularnego poddawania się zabiegowi widoczne efekty są coraz lepsze i utrzymują się dłużej. Kwas hialuronowy cały czas działa pozytywnie na naszą skórę, ujędrniając ją i odmładzając.