Kosmetyki dr Hauschka powstały na bazie najlepszych składników, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Ich działanie polega przede wszystkim na stymulowaniu naturalnej aktywności skóry praz pobudzaniu jej własnej zdolności do regeneracji. Nad powstaniem wszystkich kosmetyków czuwają wyspecjalizowani i doświadczeni farmaceuci, lekarze oraz kosmetyczki. Kosmetyki dr Hauschka są przede wszystkim naturalne i przyjazne dla człowieka. To nowoczesne preparaty służące właściwej pielęgnacji całego ciała. O sukcesie i popularności tych kosmetyków świadczy przede wszystkim fakt, że nie zawierają one w swoim składzie żadnych sztucznych konserwantów, barwników, czy nawet substancji zapachowych. Wszystkie kosmetyki posiadają ponadto certyfikat „Kontrolowany kosmetyk naturalny”.

Kosmetyki dr Hauschka – co znajdziemy w ofercie?

Oferta kosmetyków dr Hauschka jest bardzo bogata. W ofercie tej znajdują się wszystkie kosmetyki, niezbędne do codziennej pielęgnacji całego ciała. Dużym powodzeniem cieszy się między innymi odświeżający tonik do twarzy, którego można stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Tonik ten reguluje indywidualne procesy skóry i przyczynia się do jej odpowiedniego nawilżenia. W toniku zastosowano wyciągi z oczaru oraz przelotu pospolitego, które charakteryzują się przede wszystkim właściwościami odżywczymi. Regularne stosowanie toniku odświeżającego dr Hauschka przyczynia się do zachowania naturalnej równowagi skóry, jej naturalnego zabarwienia oraz zdrowego blasku. Tonik ten stosuje się bezpośrednio na skórę. Polecany jest zwłaszcza tym osobom, którym zależy na beztłuszczowej pielęgnacji cery nocą.

Dużą popularnością wśród kosmetyków dr Hauschka cieszy się również łagodzący oraz ochronny lekki krem do twarzy z płatków róży. W skład tego kremu wchodzi przede wszystkim woda różana, wosk z kwiatów róży, olejek różany, a także wyciąg z owoców dzikiej róży. Krem łatwo się wchłania, jest niezwykle delikatny, posiada właściwości odżywcze oraz harmonizujące. Zastosowany w kremie wyciąg z przelotu pospolitego przyczynia się do złagodzenia oraz wzmocnienia skóry, która ma tendencję do częstych podrażnień oraz zaburzeń naczyniowych. Preparat ten doskonale nadaje się do regularnej pielęgnacji cery suchej, normalnej oraz wrażliwej.

Doskonałą pielęgnację zapewnia także krem pod oczy dr Hauschka. Nawilża on oraz wygładza skórę wrażliwą wokół oczu. W swoim składzie krem ten zawiera oleje roślinne oraz wyciągi roślin leczniczych. Stosowanie kremu przyczynia się do rozluźnienia i wygładzenia skóry. Krem ten może być stosowany w ramach zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry twarzy. Został odpowiednio dopasowany do potrzeb skóry znajdującej się wokół oczu. Wchłania się bardzo dobrze, jest delikatny i przyjemny w dotyku.