​Nie każdy zna się na modzie i najnowszych trendach, każdy powinien jednak zadbać o to, by wyglądając codziennie jak najlepiej. Jak to jednak zrobić, jak sobie pomóc? Najlepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na spotkanie ze stylistką. Nie musi być to jednak opcja bardzo droga. Możemy nawet zdecydować się na darmową usługę – jest ona w końcu dostępna w podwarszawskiej Galerii w Łomiankach.

Spotkanie możliwe jest dzięki samej Galerii – to ona zatrudnia Gosię Marszałek, stylistkę, z która kilka razy w ciągu danego miesiąca możemy spotkać się właśnie w Galerii Łomianki. Samo spotkanie może trwać nawet 2 godziny – to naprawdę wiele czasu na to, by Gosia faktycznie mogła nam pomóc. Nie tylko będzie nam doradzać „na sucho” – jeżeli tylko chcemy, Gosia będzie mogła ruszyć z nami na zakupy – dzięki temu już tam doradzi nam, w czym będziemy wyglądać naprawdę dobrze. Dzięki wspólnym zakupom będzie mogła lepiej poznać nasz gust, nasze pomysły, lepiej oceni też to, na co sami byśmy się zdecydowali, będzie mogła jednocześnie przedstawić nam swoje propozycje. Wszystko będziemy mogli przymierzyć, więc łatwiej będzie nam też zadawać pytania – w końcu jej propozycję będą dla nas czymś pewnie zupełnie nowym, może nawet zaskakującym!

Na spotkanie z Gosią Marszałek możemy w wygodny sposób umówić się na stronie Galerii. Pamiętajmy jednak, by zdecydować się na takie spotkanie (i zapisać oczywiście również) odpowiednio wcześniej – darmowe spotkania ze stylistką nie są czymś powszechnym, stąd wolne miejsca potrafią znikać naprawdę szybko!