Bielizna (czytaj majtki) nie są najlepszym prezentem dla mężczyzny chyba, że sam o nie poprosił. Jednak w sytuacji, gdy nie ma czasu pójść na zakupy i prosi nas o to, musimy wiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie bielizny i jaki rodzaj wybrać. No chyba, że chcemy, by nasz mężczyzna zmienił nawyk i spróbował inny jej rodzaj.

Zakupy z przyzwyczajenia

Duża część mężczyzn kupuje przez kilka lat taki sam rodzaj bielizny. Można jednak urozmaicić sobie wybór i posiadać ich kilka rodzajów. Każda ma swoje nieocenione zalety. Warto spróbować nosić inną bieliznę. Jeśli mężczyzna nie wpadł sam na zmianę rodzaju noszonej bielizny możemy mu w tym delikatnie pomóc.

Najczęściej kupowane

Najbardziej popularnym fasonem bielizny męskiej są slipy. Jednak nie są one najlepszym wyborem dla wszystkich panów. Powinni ich unikać panowie z brzuszkiem, z nadwagą, gdyż dodatkowo podkreślają zbytnią tuszę. Ich wielkim plusem jest komfort. Na drugim miejscu znajdują się krótkie bokserki. Występują w wersji przylegającej oraz w wersji z szerszymi nogawkami. Są wygodne na co dzień, a także do uprawiania sportu. Nie odznaczają się na spodniach, nie podwijają się. Każdy mężczyzna wygląda w nich atrakcyjnie i na pewno tak się czuje. Szerokie bokserki, dłuższe to szorty. Są to praktycznie spodenki. Posiadają gumkę w pasie. Są wygodne, przewiewne, ale nie nadają się do intensywnej aktywności fizycznej, gdyż podwijają się i podnoszą w pasie. Popularnym wzorem jest krata, posiadają guziczki w rozporku. Z kolei najmniej popularnym rodzajami męskiej bielizny są stringi oraz tzw. „tanga”. O ile każda z nas wie jak wyglądają stringi, slipy tanga wydają się być egzotyczne. Slipy te są połączeniem tego pierwszego rodzaju bielizny ze slipami. Posiadają materiał z przodu i z tyłu, natomiast na biodrach znajduje się często cienka gumka. Wykonywane są z elastycznego materiału, dzięki czemu idealnie układają się na ciele.

Bielizna bezszwowa

Najwygodniejsza ze wszystkich jest jednak bielizna bezszwowa. Bez względu na to czy są to slipy, czy krótkie< bokserki. Bielizna ta, jak sama nazwa wskazuje nie posiada szwów, ale tylko bocznych. Często wykonana jest z materiałów antybakteryjnych i antyalergicznych. Bielizna taka polecana jest sportowcom oraz mężczyznom ze skłonnościami do podrażnień