Bielizna to jeden z lepszych pomysłów dla kobiety zarówno jako na prezent, jak i w celu urozmaicenia waszego życia erotycznego. Jak jednak dobrać dobrze bieliznę, skoro nawet kobiety mają czasem z tym niemały problem? O to kilka prostych pomysłów, które jak mamy nadzieję nieco pomogą Ci w tym niełatwym zadaniu.

Możesz kupić trzy rodzaje bielizny dla kobiety. Po pierwsze bieliznę bezpieczną – gdy za wcześnie na bieliznę erotyczną, lub gdy ten typ kobiety takiej bielizny nie lubi ale lubi kusić – komplet bezpieczny będzie idealny. Kolejny to bielizna standardowa – dla kobiet co do których nie mamy pewności jak zareagują na nieco bardziej seksowną bieliznę – taki komplet będzie piękny, nie wyzywający ale raczej delikatny. I ostatni rodzaj bielizny to ten najbardziej wymarzony – seksowny – to bielizna erotyczna, nieco wyuzdana i seksowna.

Bielizna bezpieczna

Nie znasz swojej dziewczyny jeszcze na tyle by móc kupić jej mocno erotyczny zestaw bielizny, lub Twoja dziewczyna nie chce bielizny erotycznej? Dobrze sprawdzą się tu takie rzeczy jak gorset, bielizna koronkowa i prześwitująca, lub satynowa. Jeśli czujesz się zagubiony w sklepie możesz też kupić kartę prezentową, dzięki której kobieta sama sprawi sobie wymarzony komplet. Możecie pójść wtedy na zakupy razem.

Bielizna standardowa

Kupując taki zestaw zacznij od wyboru stanika. Najlepiej pod nieobecność ukochanej pogrzeb w jej szufladzie z bielizną i porównaj ze sobą kilka biustonoszy. Z tyłu na metce zobaczysz liczbę i literę, np. 80C. Zapisz je sobie gdzieś – to to czego właśnie szukaliśmy. Cyfry odpowiadają obwodowi pod biustem, litera natomiast oznacza wielkość miseczki. Wybierz rozmiar, który najczęściej się powtarza albo ten z biustonosza który lubi najbardziej. To samo zrób z rozmiarem majtek, tam będzie łatwiej bo znajdziesz najprawdopodobniej jedno oznaczenia literką np. M, lub jedno oznaczenie liczbą np. 36. Jak to już będziesz miał z resztą pomoże Ci obsługa w butiku z bielizną.